Повернення і обмін

Товар, який ви купите в магазині Mo-mama можна повернути протягом 14 днів!

Команда Mo-Mama максимально спростила систему повернень товарів які вам не підійшли. Ми з розумінням ставимося до наших покупців і розуміємо сумніви в покупки онлайн. Ось кілька обов'язкових умов і правил для оформлення товару на повернення.

Повернення відправляти в Київ 305 від., тел. 0674295787, Тосенко Олег

Повернення товару проходить в 3 етапи:

 1. Вам потрібно заповнити спеціальну заяву Mo-Mama для повернення товару.
 2. Надішліть нам по пошті товар і заповнену заяву.
 3. Отримаєте автоматично всю суму назад.

Зверніть увагу, що витрати на доставку в обидві сторони оплачуєте Ви, незалежно від того, була чи доставка безкоштовно або платна.

Загальні положення

 • Повернути всі кошти назад ми можемо такими способами: переказом на вашу банківську карту або післяплатою.
 • Надіслати товар назад разом із заповненою заявою ви можете нам з допомогою "Нової пошти". Витрати на доставку повертається товару бере на себе покупець, крім випадків зазначених у 5-му пункті Важливою інформацією нижче.

Важлива інформація

 1. Товар підлягає поверненню якщо збережені всі його споживчі властивості і товарний вигляд. Відсутні сліди експлуатації або носіння товару, є всі ярлики і неушкоджена упаковка.
 2. Повернення оформляється у разі заповнення вами спеціального заяви Mo-Mama на повернення.
 3. За чинним законодавством України, магазин зобов'язується повернути всі кошти покупця у 30 денний термін з моменту отримання продавцем заяви на повернення, яке прямує з товаром. Але ми як правило повертаємо гроші в 14-ти денний термін.
 4. Заявка на повернення розглядається тільки після отримання товару назад разом із заявою на повернення.
 5. У випадках отримання бракованого товару, з невірною комплектацією, помилковий товар або якщо розмір і колір не відповідає замовлення, повернення повинен бути товарного виду, з усіма оригінальними ярликами і упаковкою. Витрати на повернення такого товару бере на себе магазин Mo-Mama.
 6. Групи товарів, які не підлягають поверненню, виходячи з Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. М 172:

- Натільна білизна і купальники, панчішно-шкарпеткові вироби, з сорочки і піжами, боді і корсети, домашні халати та костюми;
- Покривала, пледи, постільна білизна, рушники;
- Товари для новонароджених;
- Рукавиці і рукавички;
- Парфумерна продукція, косметика і аерозольні товари;
- Продукція з пуху і пера (не пуховики).

Заяву на повернення