Нічні сорочки для годування

Своєчасне зручне годування грудьми є важливою частиною догляду за новонародженими. Одяг, в якій ви спите і знаходитесь вдома, впливає на настрій і якість годування, тому вона так важлива. Нічна сорочка для годування від магазину Mo-mama забезпечить вам привабливий зовнішній вигляд, натуральність від дотику і зручність при прикладанні малюка до грудей.

Ночнушка для годування - як вибрати і що врахувати?

Сучасні дизайнери дуже стараються, щоб одяг для жінок, що годують була стильною і модною, не втрачаючи при цьому своєї практичності. Завдяки цьому молодим мама можна забути про розтягнуті футболки, старі балахон ночнушки, а придбати трендові нічні сорочки для годування, які відповідають основним їхнім вимогам: дають свободу рухів і швидкий доступ до грудей, мають стильний зовнішній вигляд і прийнятну вартість.

Важливі критерії вибору нічний сорочка для годування:

  • зручність крою, що передбачає швидке і просте прикладання малюка, при чому як в сидячому, так і лежачи;
  • натуральність і гіпоалергенність тканини, площину всіх швів - це стане застави максимального комфорту мами і малюка;
  • здатність матеріалу пропускати повітря і вбирати вологу, швидко висихати;
  • спеціальний крій, що передбачає мінливі параметри фігури;
  • стильні зовнішній вигляд, актуальний дизайн і забарвлення.

Яку модель ви не вибрали, можете бути впевнені в її якості, функціональності і практичності. А все тому, що спільними рисами для представлених ночнушек є наступне: еластичність і естетичність, натуральний склад, вони не парять і не линяють, не мнуться сильно, їх легко гладити, витримують багаторазові прання. Тому вибір нічний сорочки для годування здійснюйте по моделі, що сподобалася, кольором, ціною.

Нічна сорочка для годування недорого і в широкому асортименті

Інтернет-магазин Mo-mama піклується про здоров'я молодих матусь і всіляко підтримують їх прагнення до годування грудьми. Тому в нашому каталозі ви знайдете багато варіантів одягу для жінок, що годують в Україні, що дозволить максимально просто, швидко і непомітно прикладати дитину до грудей. Якщо вас цікавить халат і нічна сорочка в пологовий будинок або ж зручна ночнушка для будинку, в даній категорії ми гарантуємо ви знайдете те, що бажаєте. З додатковими питаннями звертайтеся до наших менеджерів.