Сукні для вагітних: які вони повинні бути?

платья для беременных

Якщо ви чекаєте своє чудо, то можна з упевненістю сказати, що в цей час все має бути на вищому рівні. І зовнішній вигляд – не виняток. Вагітність – чудова пора, яку хочеться згадувати з теплом. Її не варто приховувати, навпаки, має сенс підкреслити те, наскільки ви прекрасні і бути самою привабливою і чарівною майбутньою матусею. І вже точно немає бажання кутатися в балахони і соромитися свого зовнішнього вигляду. Як говорилося вище, вагітність – це диво і ви повинні виглядати чудово!

А купити плаття для вагітних, здатний підкреслити вашу красу ви можете на сайті нашого онлайн-магазину. Пропонуємо тільки модні сучасні наряди, які ідеально сідають по фігурці і виглядають чудово.

Сукні для вагітних: які вони повинні бути?

Вагітність – не хвороба, це нормальний стан дівчини. Тому не повинна нести в собі диких обмежень і табу. Однак вимоги до якості всього, що оточує, просто обов'язково повинні бути вище. Адже ви дбаєте про здоров'я та комфорт не тільки своє, але і про крохином. Тому і заходи все пред'являються в двійні.

Давайте ж розберемося якими повинні бути сукні для вагітних. Ось їх головні характеристики:

1. Спеціальний крій. Перший триместр ви, напевно, легко відносили свої звичні речі, навіть, якщо деякі вже не так легко влазили. А ось з другого триместру гардеробчик доведеться розширювати. І в спекотні літні дні самим оптимальним варіантом стане сукню. Правда, не звичайний, а спеціальний. Основна його відмінність – це крій. Він повинен враховувати нюанси фігури вагітної і ні в якому разі не здавлювати область животика, залишаючи місце для вільних рухів малышонка і матусі. До речі, в ідеалі, краще звернути увагу на такі моделі, які стануть в нагоді і після народження дитинки і не будуть ускладнювати процес годування, легко даючи доступ до області грудей.
  2. Правильний матеріал. Мова не йде про виключно натуральних тканинах, адже вони не завжди панацея. Зараз чимало сучасних матеріалів, у яких додавання синтетики викликано не зменшенням собівартості, а практичністю і поліпшенням споживчих властивостей. Всі представлені на нашому сайті речі для вагітних зшиті з приємних до тіла матеріалів. Вони не викликають алергії, не подразнюють шкіру. При цьому важливо і те, що матеріали добре пропускають повітря і забезпечують відтік вологи. Це дозволяє знизити дискомфорт при пітливості, яка нерідко властива вагітним.
  3. Зручність одягання та знімання. Це теж часто має вирішальне значення, адже при вагітності не так-то просто призвичаїтися робити навіть звичні речі. Тому варіант застрягти в сукні і не мати змоги вирватися з нього навряд чи порадує. Всі наші сукні легко сідають по фігурці, не сковують рухів і не представляють труднощів у частині одягання та знімання.

І, звичайно ж, сукні для вагітних повинні бути красивими і додавати вам не зайві кіло, а привабливість. Вона безпосередньо пов'язана з настроєм і навіть самопочуттям. Тому повинна бути одним з найважливіших критеріїв вибору обновки. У нас представлена тільки дійсно найкрасивіша одяг для вагітних в Києві. З нею так легко відчувати себе надзвичайно привабливою штучкою, яка нічим не гірше моделей на обкладинці журналу. А це значить, що і з настроєм і з самопочуттям проблем однозначно не буде!

Де повсякденні і нарядні сукні для вагітних купити в Україні?

Як би не говорили відомі оратори про принади вагітності і оспівували її, а легше від цього не стає. Так, звичайно ж, дитину дуже чекаєш, рахуєш дні до цієї зустрічі з ним і радісне передчуття заповнює серце. Але адже вагітність – це ще й досить важко! І похід по магазинах, навіть якщо раніше він був вашим улюбленим заняттям, вже не факт, що принесе задоволення. По-перше, магазини для вагітних представлені не надто широко. Навіть на великий торговий центр може бути 1-2. А це означає, що в пошуках потрібної обновки можна об'їхати і ціле місто. А це час. Та й ходити пішки довго не так-то й легко. Все-таки збільшений животик дає про себе знати, перетворюючи похід по магазинах у непростий квест і відбиваючи бажання брати участь у шопінг-забігу.

Тому повсякденні і нарядні сукні для вагітних купити в Україні простіше всього в онлайн-магазині. Так ви не будете змушені витрачати час і сили на оновлення гардеробу. Просто влаштуйтеся у зручному кріслі і почніть свій віртуальний шопінг.

Інтернет-магазин «Mo-Mama» -кращий інтернет магазин для вагітних

Нашу онлайн майданчик знають багато матусі, як кращий інтернет магазин для вагітних. Тут можна легко знайти бажаний наряд і всі представлені сукні відповідають модним тенденціям. На це літо наймодніші фасони суконь для вагітних можна скомпонувати в декілька категорій:

1. Пляжні сарафани. Це легкі барвисті моделі, які ідеальні для спеки. Вони мають вільний крій і радісну забарвлення, яка сама по собі піднімає настрій.
  2. Повсякденні вбрання. Стиль кежуал зараз дуже популярний. Він представлений непримітними квітами і простотою ліній. Такі сукні легко компонуються в ідеальний міський спосіб, легко сідають по фігурці і не утрудняють рухів.
  3. Спортивний стиль. Він ідеальний для любительок активного способу життя. Такі сукні та сарафани ідеально виглядають з кроксами, спортивними ляпанцями, кедами і кросівками.
  4. Нарядні сукні. Без них не обійтися, якщо має торжество і потрібно подати себе у всій красі. Такі сукні допомагають у виграшному світлі подати себе, при цьому забезпечують необхідний рівень комфорту.

Всі варіанти представлені в різних кольорах, можуть мати різну довжину. Проблем з підбором розміру теж не виникне – є всі найактуальніші і не тільки. До речі, наші співробітники вважатимуть за честь допомогти вам з вибором сукні або сарафана на будь-який випадок, допоможуть визначитися з фасоном і розміром.

А ще ми гарантуємо максимально швидку доставку у будь-який куточок України – кур'єром по Києву або транспортною компанією по Україні. З нами виглядати справжньою цукеркою і почувати себе на відмінно можна на будь-якому терміні вагітності!