9fashion

Фірма була створена в 2003 році і з тих пір постійно розвивається. В даний час одяг для вагітних 9 fashion можна знайти в більш ста магазинах на території всієї Польщі і в багатьох магазинах в Європі. Нашим принципом є насамперед комфортність і модний зовнішній вигляд. Ми пропонуємо одяг в якій вагітні жінки відчувають себе зручно і красиво.

Наша одяг придумана так, щоб матусі і маля було зручно. Тут корисний досвід моєї недавньої вагітності. Більшість моделей можна одягати так само після пологів, завдяки застосовуваної нами системою " easy fit ". Наша одяг користується великим успіхом насамперед серед сучасних, активних жінок, які хочуть виглядати модно і відчувати себе зручно.

Ми застосовуємо матеріали натурального походження і дбаємо про те, щоб використовувати тільки высококачестевенное сировину. Перед надходженням у продаж ми перевіряємо якість зшитих нами моделей. Більшість наших виробів попередньо обробляють промислової пральні. Завдяки цьому наша одяг зберігає якість під час користування.
Нові моделі ми перевіряємо на собі, а не на наших Клієнток.