Как надеть Хипсит?


2013-06-30 10:17:37 ← все статьи

 

Одягти Хіпсіт дуже просто і легко, а, головне, швидко і приємно. Нижче ми докладно розглянемо всі необхідні рухи, які потрібно зробити для цього:

Как надеть Хипсит: развернутый пояс вид спереди1. Розгорніть пояс і прикладіть його до поперековому відділу хребта вище лінії стегон поличкою назовні.

Как надеть Хипсит: заворот длинного края2.Вдихніть і туго затягніть навколо себе довгий край пояса з м'якою частиною липучки. Прослідкуйте, щоб лінія липучки розташовувалася паралельно поверхні підлоги.

Как надеть Хипсит: застегивание липучки3. Притримуючи однією рукою обгорнуті довгий край, потягніть за короткий край так, щоб пояс тугіше затягнувся навколо талії і закріпіть липучку. Перевірте - чи немає під поясом складок одягу, чи не потрапили під нього сумка або рюкзак, щільно він облягає вас. Якщо облягання здалося вам недостатньо щільним - перетяните пояс тугіше.

Как надеть Хипсит: застегивание фастекса4. Застебніть страхувальний ремінь на застібку-тризуб.

Как надеть Хипсит: затягивание страховочного ремня5. Затягніть ремінь, так, щоб забезпечити більш щільне прилягання.

Как надеть Хипсит: результат6. Поверніть Хіпсіт у зручний вам положення і розправте складки одягу.

Наслаждайтесь приятным общением с малышом!7. Посадіть дитину на поличку обличчям до себе так, щоб його ноги охоплювали вас, або спиною до себе, якщо ви хочете, щоб дитина мала більший огляд. Насолоджуйтеся приємним спілкуванням з малюком!

 

Увага!

Если вам осталось что-то непонятно в надевании Хипсита — посмотрите видео-инструкцию

 


← все советы